רמי יהושע

רמי יהושע, הנציג של  TBWAבישראל, מרחיב את פעילותו

רמי יהושע, הבעלים של משרד הפרסום יהושע TBWA , מציין זכייה בהישגים בינלאומיים לצד הרחבת פעילותו בתחומי פרסום, תוכן שיווקי, הפקות, השקעות ונדל"ן.

הפרסומאי רמי יהושע, יו"ר ובעלים של משרד הפרסום יהושע TBWA, מרחיב את תחומי פעילותו ומוביל את משרד הפרסום שבעלותו להישגים והצלחות.

בימים אלה התבשר רמי יהושע, הנציג של TBWA בישראל, כי החברה הבינלאומית ביססה את מעמדה כקבוצת הפרסום החדשנית המובילה בעולם לאחר שזכתה במספר תארים ביניהם קבוצת הפרסום של השנה לשנת 2021 של Adage, קבוצת הפרסום הבינלאומית לשנת 2021 של ADWEEK וכן את הכללתה ברשימת החברות הכי חדשניות של FAST COMPANY 3 שנים ברציפות.

לסרטונים של רמי יהושע ומשרד הפרסום יהושע TBWA

בחודשים האחרונים השלים רמי יהושע מספר מהלכים משמעותיים. הוא הרחיב את פעילותו ואת השקעותיו בקרן להב, המתמחה במימון לחברות מידל מרקט. עד לאחרונה השקיע רמי יהושע כ-8 מיליון שקלים בקרן להב 2, שהוקמה בשנת 2013 ועוד כ-10 מיליון שקלים בקרן להב 3, שהוקמה בשנת 2015, כאשר שתיהן עוסקות בתחומים זהים. בימים אלה בוחן יהושע הרחבת השקעותיו בקרן להב 3 ובכך להפוך לאחד המשקיעים הפרטיים הגדולים בקרן.

פעילות הנדל"ן של רמי יהושע

בפעילותו הנדלנ"ית  השכיר רמי יהושע משרדים לחברת הסטראט אפ FLOW. המשרדים חדשים ברחוב השלושה בתל אביב, הושכרו לתקופה של 3 שנים, בעסקה הנערכת בכ-2.2 מיליון ₪.

במסגרת פעילותו החברתית, בתנועה שהקים, ישראלי אמיתי אינו משתמט, הוא הוביל בחודש שעבר קמפיין מודעות חדש ל"ישראלי אמיתי לא משתמט" לרגל יום העצמאות ה-74 של מדינת ישראל.

רמי יהושע ייסד את תנועת ישראלי אמיתי לא משתמט בשנת 2008 בכדי להחזיר לשיח הציבורי את חובת הגיוס והתרומה למען הכלל. בקמפיין שעלה לאחרונה תחת הסלוגן דע מאין באת ולאן אתה הולך שילב משרד הפרסום יהושע TBWA ויז'ואלים של דיסקיות צה"ליות ושל המספר המקועקע על היד של ניצולי השואה.

לדברי רמי יהושע: "מדינת ישראל הוקמה וקיימת הרבה בזכות הכוח שלה להגן על עצמה בכוחות עצמה ובזכות הכוח החברתי של העמידה אחד למען השני. אנו בתנועת ישראלי אמיתי לא משתמט פועלים מתוך אחריות חברתית ולאומית לחזק את שורש עמידתנו האיתנה כחברה בה כל אחד תורם למען השני. השנה, לרגל הקמפיין שיוצא לאחר יום השואה ובסמוך ליום הזיכרון לחללי צה"ל ויום העצמאות, בחרנו לצאת באמירה חזקה המדגישה את החיבור ומבטאת את עמידתינו האיתנה כחברה ישראלית בה ישראלי אמיתי לא משתמט".

את הקמפיין החדש, שיעלה, כמדי שנה ביום הזכרון וערב יום העצמאות, מעלה התנועה באמצעות יהושע TBWA.

רמי יהושע פרסומאי, הינו איש עסקים ופילנתרופ ועוסק מזה שנים רבות בפעילות חברתית התנדבותית.

רמי יהושע מתנדב וחבר במספר ארגונים חברתיים, בהם אגודות הידידים של מכון ויצמן למדע, מרכז רפואי מאיר, מרכז רפואי רמב"ם, שיבא, האופרה הישראלית, אגודת בית חולים שניידר,  מרכז רפואי רבין והוא חבר באקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה וחבר בוועד המנהל של תיאטרון גשר.

משרדו וקבוצת יהושע\TBWA מטפלת בהתנדבות בעמותות ומלכ"רים רבים. ביניהם, ער"ן, העמותה למאבק במחלת ה-A-T, אור למשפחות, בעצמי, עמותת לראות, אגודת יד ביד ועמותת אתגרים.

במסגרת פעילותו בתחום התרבות וההפקות רכש רמי יהושע  44% ממניות סוכנות התוכן אינסייד ואליו הצטרף נבו כרמי, שותף במשרד והמשנה למנכ"ל.

הרכישה הגיעה לאחר שיתוף פעולה שהתקיים בין החברות במסגרתו העניקה אינסייד פתרונות תוכן שונים ללקוחות פרסום יהושע TBWA  ולקוחות משרדי הפרסום הנוספים שבקבוצה.

אינסייד קונטנט אייג'נסי, מחלוצות התוכן השיווקי, בישראל הוקמה ב-2010 ע"י אורי גולדברג ומנוהלת ע"י גולדברג ושותפתו ליה לחמי.

בחודשים האחרונים מפיקה אינסייד פורמט דוקו ריאליטי בינלאומי על נוודים דיגיטליים. הפורמט החדש, בפיתוח והפקה  ישראלית, יופק לשידור בשירות הסטרימינג DISCOVERY+..

הסדרה תתעד ותעקוב אחר סיפוריהם של 4 אנשים, יחידים, זוגות ומשפחות שהחליטו להגשים חלום, לעזוב את עבודותיהם השגרתיות  ולצאת להרפתקה משנת חיים ולטייל ביעדים היפים בעולם, כנוודים דיגיטליים  .DIGITAL NOMADS

הסדרה תצולם  ב-4 יבשות מקומות שונים בעולם, והמשתתפים יחוו תרבויות חדשות וסגנון חיים שונה, תוך כדי שהם עובדים ומתפרנסים כנוודים דיגיטליים במשרות REMOTE  מגוונות בחברות המובילות בעולם ובשימוש בפלטפורמות טכנולוגיות המאפשרות עבודה מרחוק – כל אחד בהתאם למיטב כישוריו ויחיו כנוודים דיגיטליים.

החברה הפיקה סדרות רבות, ביניהן הבתים היפים בישראל עם דניאל חסון בקשת 12, מגזין הקיימות "ירוק בלילה" ברשת 13, "מספרה בהפרעה" בהוט ועוד.

גם במשרד הפרסום יהושע TBWA הוביל יהושע שורה של מינויים אחדים שנכנסו לתוקף לאחרונה עם מינויו של יניב פיינשניידר למנכ"ל.

כמו כן, במסגרת המינויים, קורן ווייס, חזר למשרד לתפקיד מנהל קריאייטיב ראשי, דייויד אונגר, מונה למנהל מחלקת דיזיין וליזה יופה מונתה כסמנכ"ל לקוחות.