אריה גולדין – טיפים לעיצוב חדר עבודה ביתי

אריה גולדין עיצוב פנים: טיפים לעיצוב המשרד הביתי

תקופת הקורונה הביאה לכך שיותר ויותר אנשים עברו לעבוד מהבית ורבים מהם הפכו את הדירה למשרד הביתי. אריה גולדין ריכז כאן טיפים יעילים שיעזרו לכם לעצב את המשרד הביתי באופן נכון ופונקציונלי.

טיפים לעיצוב משרדי. שלומי טהורי. עיצוב אריה גולדין

אם אתם מתכננים להקים משרד ביתי או מעוניינים לחדש את המשרד הביתי הנוכחי שלכם, הכתבה הזו היא בדיוק בשבילכם. יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון לפני שמתחילים. טיפים אלה יעזרו להפיק את המרב מהחלל הביתי שלך תוך שיפור הפרודוקטיביות והנוחות הכוללת.

מרחב נכון
אם אתo מתכוונים לעבוד מהביתי חשוב שתמצאו פינה שתהפוך למשרד הביתי ותאפשר לכם לעבוד בנוחות.  משרד ביתי אמור להיות ממוקם בפינה שקטה של הבית, כזו שלא רועשת ולא עמוסה. השקט והנוחות יעזרו לכם לעבוד ביעילות.

אריה גולדין. משרד ביתי. טיפים. שלומי טהורי השקעות נדלן

צבע
חשוב להתאים צבעים למשרד הביתי. לצבעים עצומה על ההרגשה והפרודוקטיביות ולכן מומלץ לשלב שאתם אוהבים במיוחד או צבעים שהוכחו מחקרית כיעילים וטובים לסביבת עבודה ולשדר לכם אנרגיה והתחדשות.

אור בהיר – אור לבן
חשוב שהמשרד הביתי יהיה מואר. אור טבעי שנכנס בשפע באמצעות חלון יכול לעשות את העבודה בשבילכם. מצד שני ווילון יכול לחסום את השמש ולעזור בסביבת עבודה נעימה.

גם שימוש בתריסים יכול לאפשר לכם לשלוט בכמות אור השמש ה נכנסת לחדר. אתם יכולים להוסיף תיאורת אווירה או תאורה לבנה שתעזור להאיר את חדר העבודה שלכם.

אחסון
משרד הוא סביבת עבודה וככזה הוא דורש שפע פתרונות איחסון. מדפים וארונות יעזרו לשמור על סביבת עבודה נעימה, נקייה ונוחה.

רהיטים וגאדג'טים
חדר העבודה הביתי שלכם יכול להפוך למקום הכי נעים בבית אם תשקיעו בריהוט ובגאדג'טים אהובים. זו דרך מצוינת להעניק לסביבת העבודה שלכם אישיות ותחושת של חמימות ונוחות. מומלץ לשלב שטיח, תמונות, חפצי אומנות, וג'אג'טים אהובים כדי להפוך את סביבת העבודה שלכם למקום הכי פורה ונעים לעבודה מהבית.

שולחן עבודה
שולחן העבודה במשרד הביתי שלכם הוא אחד הדברים החשובים ביותר, כמו גם הכיסא שלכם. חשוב להתאים שולחן לשטח החדר, לגובה שלכם ולוודא שהוא יציב ארגונומי. כך גם בדיוק לגבי הכיסא שלך.נוחות שווה בריאות.

טיפים לעיצוב המשרד הביתי. מאת אריה גולדין. משרד לדוגמה שלומי טהורי